🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 40 / UK 8
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354792 |
$76.94
Original: $219.82
-65%Women's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 40 / UK 8—
$219.82
$76.94More Images








Women's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 40 / UK 8
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354792 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 40 / UK 8 |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| SKU | 354792 |
























