🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Messenger Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Height | 33cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 355321 |
$46.63
Original: $133.22
-65%Women's Plaque Logo Messenger Bag Beige—
$133.22
$46.63More Images











Women's Plaque Logo Messenger Bag Beige
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Height | 33cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 355321 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Height | 33cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 355321 |
























