đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Messenger Bag Brown
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Scratches and fading to the leather |
| SKU | 368926 |
$93.25
Original: $266.44
-65%Women's Plaque Logo Messenger Bag Brown—
$266.44
$93.25More Images










Women's Plaque Logo Messenger Bag Brown
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Scratches and fading to the leather |
| SKU | 368926 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 23cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Scratches and fading to the leather |
| SKU | 368926 |
























