🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Plaque Logo Nylon Pochette Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 354912 |
$146.88
Original: $419.65
-65%Women's Plaque Logo Nylon Pochette Bag Black—
$419.65
$146.88More Images













Women's Plaque Logo Nylon Pochette Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 354912 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 11.5cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 354912 |
























