🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 21cm |
| Comments | Holes on the back, cracking to the leather trim, zip is broken and marks on the fabric. |
| SKU | 368383 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Black—
$173.19
$60.62More Images















Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 21cm |
| Comments | Holes on the back, cracking to the leather trim, zip is broken and marks on the fabric. |
| SKU | 368383 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 21cm |
| Comments | Holes on the back, cracking to the leather trim, zip is broken and marks on the fabric. |
| SKU | 368383 |
























