
Women's Reissue 2.55 Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8.5cm |
| Comments | Production date of: 2008-2009. |
| SKU | 367871 |
Original: $2,757.69
-65%$2,757.69
$965.19More Images














Women's Reissue 2.55 Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8.5cm |
| Comments | Production date of: 2008-2009. |
| SKU | 367871 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 8.5cm |
| Comments | Production date of: 2008-2009. |
| SKU | 367871 |
























