🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Reversible Tulipe Oblique Bucket Hat Navy Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bucket Hat |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Comments | 56cm |
| SKU | 367401 |
$432.97
Women's Reversible Tulipe Oblique Bucket Hat Navy Size S—
$432.97
More Images







Women's Reversible Tulipe Oblique Bucket Hat Navy Size S
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bucket Hat |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Comments | 56cm |
| SKU | 367401 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Bucket Hat |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Comes With | Tags |
| Colour | Navy |
| Comments | 56cm |
| SKU | 367401 |




















