🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Riki Perforated Bag Gold
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Gold |
| Height | 27cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | slight discolouration to suede, please see last images. |
| SKU | 367926 |
$20.98
Original: $59.95
-65%Women's Riki Perforated Bag Gold—
$59.95
$20.98More Images











Women's Riki Perforated Bag Gold
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Gold |
| Height | 27cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | slight discolouration to suede, please see last images. |
| SKU | 367926 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Jimmy Choo |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Suede |
| Colour | Gold |
| Height | 27cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 8cm |
| Comments | slight discolouration to suede, please see last images. |
| SKU | 367926 |























