🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Saddle Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Mild marks to the interior. |
| SKU | 347633 |
$2,051.62
Women's Saddle Bag Navy—
$2,051.62
More Images










Women's Saddle Bag Navy
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Mild marks to the interior. |
| SKU | 347633 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Navy |
| Height | 19cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Mild marks to the interior. |
| SKU | 347633 |




















