
Women's Saddle Small Ultramatte Calfskin Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Some very minor marks on the leather. |
| SKU | 365499 |
Original: $1,891.75
-65%$1,891.75
$662.11More Images













Women's Saddle Small Ultramatte Calfskin Bag Black
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Some very minor marks on the leather. |
| SKU | 365499 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dior |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 19cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Some very minor marks on the leather. |
| SKU | 365499 |




















