
Women's Seasonal Rainbow Chain Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366880 |
Original: $3,117.39
-65%$3,117.39
$1,091.09More Images
















Women's Seasonal Rainbow Chain Flap Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366880 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 366880 |
























