🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor tear to the inner lining |
| SKU | 367539 |
$226.48
Women's Small Gg Supreme Tote Bag Beige—
$226.48
More Images








Women's Small Gg Supreme Tote Bag Beige
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor tear to the inner lining |
| SKU | 367539 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 25cm |
| Width | 28cm |
| Depth | 9cm |
| Comments | Minor tear to the inner lining |
| SKU | 367539 |
























