🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Small Mon Tresor Bucket Bag Beige
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 369865 |
$256.45
Original: $732.72
-65%Women's Small Mon Tresor Bucket Bag Beige—
$732.72
$256.45More Images












Women's Small Mon Tresor Bucket Bag Beige
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 369865 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Height | 19cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 10cm |
| SKU | 369865 |
























