
Women's Small Vanity Case Bag Pink
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 355762 |
Original: $1,345.54
-65%$1,345.54
$470.94More Images












Women's Small Vanity Case Bag Pink
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 355762 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Pink |
| Height | 15cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 355762 |
























