
Women's Timeless/Classique Caviar Quilted Clutch Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370719 |
Original: $1,418.81
-65%$1,418.81
$496.58More Images








Women's Timeless/Classique Caviar Quilted Clutch Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370719 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Clutch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 370719 |
























