
Women's Timeless/Classique Mini Square Flap Lambskin Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date 2006-2008 |
| SKU | 358992 |
Original: $2,551.20
-65%$2,551.20
$892.92More Images


















Women's Timeless/Classique Mini Square Flap Lambskin Bag Black
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date 2006-2008 |
| SKU | 358992 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 14cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Production date 2006-2008 |
| SKU | 358992 |
























