🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Trademark Heart Bracelet Silver
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bracelet |
| Size | One Size |
| Material | Metal |
| Colour | Silver |
| Comments | 17cm |
| SKU | 367520 |
$173.19
Women's Trademark Heart Bracelet Silver—
$173.19
More Images






Women's Trademark Heart Bracelet Silver
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bracelet |
| Size | One Size |
| Material | Metal |
| Colour | Silver |
| Comments | 17cm |
| SKU | 367520 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bracelet |
| Size | One Size |
| Material | Metal |
| Colour | Silver |
| Comments | 17cm |
| SKU | 367520 |
























