
Women's Travel Line Tote Bag Red
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Height | 25cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364728 |
Original: $353.04
-65%$353.04
$123.56More Images









Women's Travel Line Tote Bag Red
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Height | 25cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364728 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Chanel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Height | 25cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 364728 |
























