🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vernis Leather Alma Bb Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Bag has lost its shape slightly and light wear to the piping on the base. |
| SKU | 366836 |
$163.20
Original: $466.28
-65%Women's Vernis Leather Alma Bb Bag Red—
$466.28
$163.20More Images











Women's Vernis Leather Alma Bb Bag Red
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Bag has lost its shape slightly and light wear to the piping on the base. |
| SKU | 366836 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Red |
| Height | 17cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 11cm |
| Comments | Bag has lost its shape slightly and light wear to the piping on the base. |
| SKU | 366836 |
























