đźšš Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vintage Ff Zucca Boston Bag Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light wear to leather, please see last images. |
| SKU | 355601 |
$125.89
Original: $359.70
-65%Women's Vintage Ff Zucca Boston Bag Brown—
$359.70
$125.89More Images
















Women's Vintage Ff Zucca Boston Bag Brown
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light wear to leather, please see last images. |
| SKU | 355601 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 22cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 18cm |
| Comments | Light wear to leather, please see last images. |
| SKU | 355601 |
























