🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vintage Gg Monogram Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 29.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 331171 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Women's Vintage Gg Monogram Bag Brown—
$173.19
$60.62More Images











Women's Vintage Gg Monogram Bag Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 29.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 331171 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 19cm |
| Width | 29.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 331171 |
























