
Women's Vintage Mink Fur Dress Jacket Grey Size 44 / UK 12
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Small holes located underneath collar, not visible when wearing - please see last images. |
| SKU | 368478 |
Original: $139.88
-65%$139.88
$48.96More Images










Women's Vintage Mink Fur Dress Jacket Grey Size 44 / UK 12
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Small holes located underneath collar, not visible when wearing - please see last images. |
| SKU | 368478 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Dolce & Gabbana |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Jacket |
| Size | 44 / UK 12 |
| Material | Wool |
| Colour | Grey |
| Length | 81cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Small holes located underneath collar, not visible when wearing - please see last images. |
| SKU | 368478 |
























