🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Vitello Daino Life Moon Hobo Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 356504 |
$132.89
Original: $379.68
-65%Women's Vitello Daino Life Moon Hobo Handbag Black—
$379.68
$132.89More Images










Women's Vitello Daino Life Moon Hobo Handbag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 356504 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| SKU | 356504 |
























