🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Women's Wool Cardigan Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 368925 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Women's Wool Cardigan Navy Size S—
$159.87
$55.95More Images







Women's Wool Cardigan Navy Size S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 368925 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cardigan |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 57cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 45cm |
| Comments | Size 36 |
| SKU | 368925 |
























