🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Aerogram City Keepall Crossbody Bag Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Tiny scuff to back corner, barely visible - please see last image. |
| SKU | 339559 |
$673.77
Original: $1,925.06
-65%Men's Aerogram City Keepall Crossbody Bag Grey—
$1,925.06
$673.77More Images












Men's Aerogram City Keepall Crossbody Bag Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Tiny scuff to back corner, barely visible - please see last image. |
| SKU | 339559 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Grey |
| Height | 12cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 13cm |
| Comments | Tiny scuff to back corner, barely visible - please see last image. |
| SKU | 339559 |
























