🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Aerogram Takeoff Backpack Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 41cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 369241 |
$496.58
Original: $1,418.81
-65%Men's Aerogram Takeoff Backpack Navy—
$1,418.81
$496.58More Images










Men's Aerogram Takeoff Backpack Navy
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 41cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 369241 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Height | 41cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 14cm |
| SKU | 369241 |
























