🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Albi Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Small rip on right sleeve. |
| SKU | 337443 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Albi Down Jacket Navy Size 6 / XXXL—
$233.14
$81.60More Images








Men's Albi Down Jacket Navy Size 6 / XXXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Small rip on right sleeve. |
| SKU | 337443 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 6 / XXXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| Comments | Small rip on right sleeve. |
| SKU | 337443 |
























