🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Anagram Pocket Jumper Beige Size XL
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 76cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | Size tag has been removed |
| SKU | 368917 |
$151.54
Original: $432.97
-65%Men's Anagram Pocket Jumper Beige Size XL—
$432.97
$151.54More Images







Men's Anagram Pocket Jumper Beige Size XL
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 76cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | Size tag has been removed |
| SKU | 368917 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loewe |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 76cm |
| Pit To Pit | 70cm |
| Comments | Size tag has been removed |
| SKU | 368917 |
























