🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Ghost Cargos Brown Size Waist 32"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | Waist 32" |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 369495 |
$273.10
Men's Applique Logo Ghost Cargos Brown Size Waist 32"—
$273.10
More Images











Men's Applique Logo Ghost Cargos Brown Size Waist 32"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | Waist 32" |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 369495 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | Waist 32" |
| Material | Cotton |
| Colour | Brown |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 73cm |
| SKU | 369495 |
























