🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Hoodie Purple Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small mark to front |
| SKU | 367463 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Applique Logo Hoodie Purple Size S—
$153.21
$53.62More Images








Men's Applique Logo Hoodie Purple Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small mark to front |
| SKU | 367463 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Purple |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Small mark to front |
| SKU | 367463 |
























