🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Jacket Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 347345 |
$90.92
Original: $259.78
-65%Men's Applique Logo Jacket Black Size M—
$259.78
$90.92More Images







Men's Applique Logo Jacket Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 347345 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 347345 |
























