🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Jacket Navy Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360252 |
$81.60
Original: $233.14
-65%Men's Applique Logo Jacket Navy Size S—
$233.14
$81.60More Images










Men's Applique Logo Jacket Navy Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360252 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 360252 |
























