š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Jeans Black Size Waist 40"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 52cm |
| Inner Leg | 79cm |
| SKU | 367692 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Men's Applique Logo Jeans Black Size Waist 40"ā
$173.19
$60.62More Images







Men's Applique Logo Jeans Black Size Waist 40"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 52cm |
| Inner Leg | 79cm |
| SKU | 367692 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 52cm |
| Inner Leg | 79cm |
| SKU | 367692 |
























