🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Jeans Navy Size Waist 40"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 53cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 367691 |
$60.62
Original: $173.19
-65%Men's Applique Logo Jeans Navy Size Waist 40"—
$173.19
$60.62More Images






Men's Applique Logo Jeans Navy Size Waist 40"
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 53cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 367691 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jeans |
| Size | Waist 40" |
| Material | Denim |
| Colour | Navy |
| Waist | 53cm |
| Inner Leg | 75cm |
| SKU | 367691 |
























