🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo OverShirt Green Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | light marks around collar. |
| SKU | 367458 |
$53.62
Original: $153.21
-65%Men's Applique Logo OverShirt Green Size M—
$153.21
$53.62More Images









Men's Applique Logo OverShirt Green Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | light marks around collar. |
| SKU | 367458 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Green |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | light marks around collar. |
| SKU | 367458 |
























