🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo OverShirt Khaki Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 367459 |
$226.48
Men's Applique Logo OverShirt Khaki Size M—
$226.48
More Images








Men's Applique Logo OverShirt Khaki Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 367459 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Khaki |
| Length | 69cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 367459 |
























