🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Shirt Navy Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308760 |
$37.30
Original: $106.58
-65%Men's Applique Logo Shirt Navy Size M—
$106.58
$37.30More Images








Men's Applique Logo Shirt Navy Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308760 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Shirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 308760 |
























