🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Smock Jacket Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 341572 |
$86.26
Original: $246.46
-65%Men's Applique Logo Smock Jacket Black Size M—
$246.46
$86.26More Images







Men's Applique Logo Smock Jacket Black Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 341572 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 341572 |
























