🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Sweatshirt Beige Size XXXL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 352604 |
$41.96
Original: $119.90
-65%Men's Applique Logo Sweatshirt Beige Size XXXL—
$119.90
$41.96More Images









Men's Applique Logo Sweatshirt Beige Size XXXL
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 352604 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | XXXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 352604 |
























