🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo Sweatshirt Blue Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light marks to collar and cuffs, please see last images. |
| SKU | 358694 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Applique Logo Sweatshirt Blue Size S—
$79.93
$27.98More Images









Men's Applique Logo Sweatshirt Blue Size S
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light marks to collar and cuffs, please see last images. |
| SKU | 358694 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| Comments | Light marks to collar and cuffs, please see last images. |
| SKU | 358694 |
























