🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Applique Logo T-Shirt Grey Size XXL
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361567 |
$27.98
Original: $79.93
-65%Men's Applique Logo T-Shirt Grey Size XXL—
$79.93
$27.98More Images







Men's Applique Logo T-Shirt Grey Size XXL
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361567 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XXL |
| Material | Cotton |
| Colour | Grey |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 361567 |
























