🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Arrow Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355037 |
$179.85
Men's Arrow Logo Hoodie Black Size S—
$179.85
More Images






Men's Arrow Logo Hoodie Black Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355037 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355037 |
























