š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Arrow Logo Hoodie White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 322903 |
$113.24
Men's Arrow Logo Hoodie White Size Sā
$113.24
More Images








Men's Arrow Logo Hoodie White Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 322903 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 322903 |
























