🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Barocco Swim Shorts Black Size XS
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 338676 |
$74.60
Original: $213.15
-65%Men's Barocco Swim Shorts Black Size XS—
$213.15
$74.60More Images






Men's Barocco Swim Shorts Black Size XS
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 338676 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Versace |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Swim Shorts |
| Size | XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Waist | 36cm |
| Inner Leg | 21cm |
| SKU | 338676 |
























