🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Berriat Down Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355630 |
$125.89
Original: $359.70
-65%Men's Berriat Down Jacket Black Size 5 / XXL—
$359.70
$125.89More Images










Men's Berriat Down Jacket Black Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355630 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| SKU | 355630 |
























