🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Calvi Card Holder Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 6.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £385. Comes with original store receipt. |
| SKU | 347395 |
$118.90
Original: $339.72
-65%Men's Calvi Card Holder Brown—
$339.72
$118.90More Images







Men's Calvi Card Holder Brown
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 6.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £385. Comes with original store receipt. |
| SKU | 347395 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 6.5cm |
| Width | 10cm |
| Depth | 1cm |
| Comments | RRP £385. Comes with original store receipt. |
| SKU | 347395 |
























