🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 346834 |
$142.22
Original: $406.33
-65%Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size S—
$406.33
$142.22More Images








Men's Cardigan Tricot Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 346834 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 346834 |
























