🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cashmere Full Tracksuit Grey Size XXL
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXL |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 73.5cm |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 17.5cm |
| SKU | 321182 |
$93.25
Original: $266.44
-65%Men's Cashmere Full Tracksuit Grey Size XXL—
$266.44
$93.25More Images











Men's Cashmere Full Tracksuit Grey Size XXL
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXL |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 73.5cm |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 17.5cm |
| SKU | 321182 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Loro Piana |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Full Tracksuit |
| Size | XXL |
| Material | Cashmere |
| Colour | Grey |
| Length | 73.5cm |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 67.5cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 17.5cm |
| SKU | 321182 |
























