🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Check Flowers T-Shirt White Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348223 |
$32.64
Original: $93.26
-65%Men's Check Flowers T-Shirt White Size XS—
$93.26
$32.64More Images







Men's Check Flowers T-Shirt White Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348223 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 348223 |
























