🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Men's Cobalt Nylon Cargos Blue Size IT 46 / UK 30
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 355658 |
$55.95
Original: $159.87
-65%Men's Cobalt Nylon Cargos Blue Size IT 46 / UK 30—
$159.87
$55.95More Images








Men's Cobalt Nylon Cargos Blue Size IT 46 / UK 30
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 355658 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Cargos |
| Size | IT 46 / UK 30 |
| Material | Polyester |
| Colour | Blue |
| Waist | 40cm |
| Inner Leg | 80cm |
| SKU | 355658 |
























